Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser.
Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.
Polyester vlaggenmast - 6 meter
- Scherp geprijsde 6 meter Polyester vlaggenmast.
- Conisch model vlaggenmast: 120-65mm.
- Stel eenvoudig de vlaggenmast samen en vul hieronder alle opties in:
Polyester vlaggenmast 6 meter
Bij Faber Vlaggen kun je terecht voor een polyester vlaggenmast: de Polymaster. Dit is een conische vlaggenmast, wat betekent dat hij van onder naar boven taps toe loopt. Hierdoor heeft deze vlaggenmast een elegante uitstraling. De Polymaster is bovendien volledig UV-bestendig door de speciale Faber gel-coating. De polyester vlaggenmast is erg populair voor particulieren, mede doordat polyester minder geluid maakt dan aluminium vlaggenmasten.
Grondbevestiging polyester vlaggenmast
Voor de plaatsing van de polyester vlaggenmast 6 meter heb je de keuzen uit twee varianten, namelijk een kantelanker of een grondbuis.
Kantelvoet
De mast is voorzien van een nastelbare kantelvoet. De nastelbare kantelvoet is een scharnierende constructie waarvan de ankers in het beton gestort worden. Met de moeren op de ankers kan de mast 'waterpas' nagesteld worden. Voor kantelvoeten met een diameter van 60 mm en diameter van 70 mm: wij raden u aan om de meegeleverde buisnet over de koker van de kantelvoet te trekken om eventuele beschadiging te voorkomen.
Grondbuis
De grondbuis of grondkoker is de meest eenvoudige grondbevestiging voor een vlaggenmast. Let wel, bij het gebruik van een grondbuis zakt de mast ca. een meter in de grond. Dit betekent dat de lengte van de mast wordt verkort. Bij het bepalen van de mastlengte is het zaak hier rekening mee te houden.
Artikelnummer | Polyester-mast-6m |
---|---|
Diameter | 120/65 mm |
Lengte | 6 meter |